YOGA ONLINE ÖN KAYITLAR DOLMUŞTUR.


Değerli Mensuplarımız,

Aşağıda YOGA programımız için seansların gün ve saatleri verilmiştir. Kayıt yapmak isteyen katılımcılarımız yukarıda linki verilen Online Ön Kayıt formunu, formun aktif olduğu saatte linke giriş yaparak seans seçip ve gerekli kişisel bilgileri doldurduktan sonra gönder tuşuna tıklayarak ön kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Kayıt formunun çıktısını almanıza gerek yoktur.

Kesin kayıtlar ve ücretlerle ilgili bilgiler aşağıda detaylandırılmıştır.

Kayıt linkindeki seanslardan maximum 2 seans seçilebilmektedir.

1 seansa katılmak istiyorsanız lütfen sadece 1 seans seçiniz. 

Lütfen sadece katılabileceğiniz seansları seçiniz. Aksi halde yanlış veya fazla seans seçip kesin kayıt yapmayacaksanız, o seansların kotalarından harcamış olacaksınız. 

Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır.


KESİN KAYIT TARİHLERİ: 4-5 MART 2024 tarihleri arasında, 09.00-12.00 ve 13.30-16.50 saatlerinde kayıt alınacaktır. Belirtilen tarihlerde kesin kaydını tamamlamayanların ön kayıtları geçersiz sayılacaktır. Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır.

KESİN KAYIT YERİ: Halı Sahalar Kurslar Kayıt Ofisi (Baraka Spor Salonu yanı)

KURS DÖNEMİ BAŞLANGIÇ -BİTİŞ: 11 MART - 8 HAZİRAN 2024 (25 MAYIS 2024 tarihiden itibaren 3 kişi ve altına düşen seanslar kapatılacaktır. Kapatılan seansa devam eden katılımcılar diğer seanslara yönlendirilecektir.)


KESİN KAYITLAR İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR:

ÖĞRENCİ: ODTÜ Öğrenci Kimlik Kartı Kontrolü (KVKK gereğince kimlik fotokopisi alınmayacaktır) ve 1 adet vesikalık fotoğraf (Geçen dönemlerde kurs kartı olanlar, kartlarıyla geldiklerinde fotoğrafa ihtiyaç olmayacaktır).

MEZUN: ODTÜ Diploması veya minyatür diploma kontrolü (KVKK gereğince kimlik fotokopisi alınmayacaktır), 1 adet vesikalık fotoğraf (Geçen dönemlerde kurs kartı olanlar, kartlarıyla geldiklerinde fotoğrafa ihtiyaç olmayacaktır). Teknokent ve Kampüs çalışanları mezun statüsünde kayıt yapabilmeleri için çalıştıkları kurumuna ait kimlik kartlarını ibraz edebilmek için yanlarında getirmeleri gerekmektedir.) Mezun Taşıt Pulu ve Mezun Kartı olmayan mezunlarımız için ayda 1 (bir) kez ziyaretçi olarak kampüse giriş hakkı verilecektir. Ayda bir defadan fazla giriş yapmak isteyen mezunlarımızın; araçla giriş yapabilmek için "Mezun Taşıt Pulu", yaya olarak giriş yapabilmek için "Mezun Kartı" almaları gerekmektedir. Mezun Taşıt Pulu ve Mezun Kartı olan kişiler, 06.00-22.00 saatleri arasında (hafta sonu dahil) herhangi bir kısıtlama olmadan giriş yapabileceklerdir.

MİSAFİR: 1 adet vesikalık fotoğraf (Geçen dönemlerde kurs kartı olanlar, kartlarıyla geldiklerinde fotoğrafa ihtiyaç olmayacaktır). Misafir olarak belirtilen kişi ODTÜ Personeli eş veya çocukları dışındaki yakınıdır. Spor Müdürlüğü sizlerin kampüse girişlerinizi sağlamak konusunda yetkili değildir. ODTÜ kampüse sorunsuz girebiliyorsanız, Spor Müdürlüğünün düzenlediği kurslara da misafir statüsünde katılabilirsiniz. Kampus girişlerinde sorun yaşıyorsanız lütfen kayıt için ücret yatırmayınız, yatırılan ücretin iadesi kesinlikle yapılmayacaktır.

Eksik belge ile kayıt alınmayacaktır.


ÜCRETLER DÖNEMLİKTİR.

TEK SEANS ÜCRETİ: Tek seans seçerseniz, (Örneğin; Salı 12.15-13.15 seansı) Öğrenci 500TL, Mezun 1350TL, Misafir 1650TL

İKİ SEANS ÜCRETİ: İki seans seçerseniz, (Örneğin; Salı 12.15-13.15 ve Perşembe 12.15-13.15 seansları) Öğrenci 1000TL, Mezun 2700TL, Misafir 3300TL

KURS ÜCRET ÖDEMELERİ KAYIT OFİSİNDE BULUNAN BANKA POS CİHAZLARINDAN, BANKAMATİK VEYA KREDİ KARTLARINDAN YAPILACAKTIR. BAŞKA TÜRLÜ BİR ÖDEME KABUL EDİLMEMEKTEDİR. YATIRILAN ÜCRETİN İADESİ YAPILMAMAKTADIR.


ÖNEMLİ!!!

Kesin kayıtlar sonrasında sizlere verilecek olan "YOGA", "SİS" veya "PILATES" kartınızı seanslara gelirken yanınızda bulundurmanız ve seansa girerken danışma görevlimize teslim etmeniz gerekmektedir. Dönem boyunca sadece kartınızın arkasında yazan kayıt yaptırdığınız seanslara giriş sağlayabileceksiniz. Lütfen danışma görevlilerimize bu konuda ısrar etmeyiniz.

Spor Ayakkabısı kullanılan seanslarda dışarıda kullanmadığınız temiz spor ayakkabı ve spor kıyafet ile salonları kullanmanız hem sizin hem de diğer katılımcıların sağlığı açısından önem arz etmektedir. Kirli, çamurlu ve temiz olmayan spor ayakkabı ile salona gelen katılımcılarımız o günkü seansa katılamayacaklardır. Bu konuda danışma görevlilerimize göstereceğiniz anlayış ve hassasiyet için şimdiden Müdürlük olarak teşekkür ederiz. 


YOGA SEANSLARI:

SPOR MERKEZİ (SM) (ODTÜKENT) – AYNALI SALON

Pazartesi:

12.15-13.15 Pınar Ulu

18.00-19.00 Pınar Gürer

Salı:

12.15-13.15 Tuğba Özcan

18.00-19.00 Bahar Demirtola

Çarşamba:

18.00-19.00 Pınar Ulu

Perşembe:

18.00-19.00 Bahar Demirtola

Cuma:

12.15-13.15 Gökçe Ceylandağ Soyberk

BÜYÜK SPOR SALONU (BSS) (ÇARŞI YANI) – AYNALI SALON

Cumartesi:

10.00-10.50 Gökçe Ceylandağ Soyberk

BARAKA SPOR SALONU (BaS) – MİNDERLİ SALON

Cuma:

15.30-16.30 Ali Gürata


Son Güncelleme:
02/03/2024 - 21:37