OFFICE of SPORTS


20-26 TEMMUZ ONLINE PILATES-YOGA-SİS DERSLERİ

Değerli Mensuplarımız,


SİS, Pilates ve Yoga programlarımızdan hocalarımızın katkısıyla 15-21 Haziran 2020 tarihleri arasında yapacağımız seanslarımız aşağıdaki programda belirtilmiştir. Duyurularımızı Odtü Spor Müdürlüğü web sayfası ve instagram sayfasından paylaşacağız. Bu hesapları düzenli bir şekilde takip edebilirseniz yapılan derslerden haberdar olabileceksiniz.


Yapılan online dersler hocalarımızın gönüllülükle ve karşılık beklemeden yaptığı aktivitelerdir. Bütün katılımcılarımız imkanları dahilinde dilekdileri derslere katılabilirler. Online derslere katılmak sizin Bahar döneminde yapmış olduğunuz kayıtları olumsuz yönde etkilemez. Bahar dönemine kayıtlı katılımcılarımızın hakları koşulsuz bir şekilde diğer dönemlere aktarılmıştır. Bahar döneminde mezun olan katılımcılarımızın ücret iadesi durumlar düzeldiğinde yapılacaktır.


Online dersler bu zorlu ve öngörülemeyen koşullar altında, sizleri fiziksel ve psikolojik olarak desteklemek için eğitmenlerimizin çabasıyla yapılmaktadır. Seanslar bütün mensuplarımıza açıktır.


Daha güzel günlerde yine spor salonlarımızda sağlıkla buluşmak dileğiyle. Sağlıkla ve Sporla kalın.


#EvdeKal #HareketliKal #SporlaKal


Spor Müdürlüğü Web sayfası: www.spormd.metu.edu.tr

Spor Müdürlüğü instagram hesabı: @odtu_spormd ve @zeyneprahim

Not: Eğitmenlerimizin yapacağı Instagram canlı yayınları eğitmenlerin isimin önünde belirtilen hesaplardan takip edilebilecektir. Instagram canlı yayınları yapılan günden itibaren 24 saat süreyle hesabın story/hikaye kısmında kalmaktadır (24 saat içerisinde dilediğiniz zaman tekrar izleyebilirsiniz) veya post/ileti olarak hesabın sayfasından IGTV'de dilediğiniz zaman izlenebilmektedir.

Zoom hesaplarından yayın yapan hocalarımızın instagram hesaplarından kendileri ile iletişime geçerek katılmak istediğiniz seans için zoom ID ve password bilgilerine ulaşabilirsiniz.