SPOR MÜDÜRLÜĞÜ


SİS-PILATES-YOGA PROGRAMLARI (2019-2020 GÜZ DÖNEMİ

Değerli Mensuplarımız,


2019-2020 GÜZ Dönemi SİS, Pilates ve Yoga programlarımız aşağıdaki gibidir.

Programlarımız 7 Ekim 2019 - 12 Ocak 2020 tarihleri arasında devam edecektir. 30 Aralık 2019 tarihinden itibaren 3 kişi ve altına düşen seanslarımız kapatılarak programlarımız 12 Ocak 2020 tarinde sonlanacaktır.


PILATES PROGRAMI – 7 EKİM 2019 – 12 OCAK 2020

(30 ARALIK 2019 tarihinden sonra 3 kişi ve altına düşen seanslar kapatılacaktır.)

BARAKA SPOR SALONU – (MİNDERLİ SALON)

SAATLER

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

CUMARTESİ

PAZAR

11.00-11.50

ERCAN A.

 

ERCAN A.

 

 

 

 

12.30-13.20

DİLEK O.

ZEYNEP R.

DİLEK O.

ZEYNEP R.

ERCAN A.

 

 

14.00-14.50

DİLEK O.

 

 

 

ERCAN A.

 

 

15.30-16.20

 

 

 

DİLEK O.

 

 

 

16.30-17.20

ERCAN A.

ALİ E.

ERCAN A.

ALİ E.

ALİ E.

 

 

BÜYÜK SPOR SALONU – AYNALI SALON (ÇARŞI YANI)

11.00-11.50

 

 

 

 

 

ZEYNEP A.

 

  

 

SİS PROGRAMI – 7 EKİM 2019 – 12 OCAK 2020

(30 ARALIK 2019 tarihinden sonra 3 kişi ve altına düşen seanslar kapatılacaktır.)

 

BÜYÜK SPOR SALONU – AYNALI SALON (ÇARŞI YANI)

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

CUMARTESİ

12.30-13.20

FREE-STYLE COMBAT

ERCAN A.

12.30-13.20

FIZYOGYM

NİSA Ö.

12.30-13.20

TEMPO

ERCAN A.

12.30-13.20

FIZYOGYM

ÖZLEM C.

12.30-13.20

MACULELÊ & BODY WEIGHT

SERCAN A.

10.00-10.50 STRONG BY ZUMBA

ZEYNEP A.

 

17.50-18.40

FREE-STYLE COMBAT

AHMET F. Ç.

17.50-18.40

ZUMBA

ÜLKÜ B.

17.50-18.40

FREE-STYLE COMBAT

AHMET F. Ç.

12.00-12.50 ZUMBA

ASUDE Ç.

SPOR MERKEZİ (ODTÜKENT)

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

 

19.10-20.10 ZUMBA

YEŞİM A.

19.20-20.10

ZUMBA

ÜLKÜ B.

19.10-21.10 ZUMBA

YEŞİM A.

19.20-20.10 ZUMBA

ÜLKÜ B.

19.10-20.10

STR by ZUMBA

YEŞİM A.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 








YOGA PROGRAMI -- 7 EKİM 2019 – 12 OCAK 2020

(30 ARALIK 2019 tarihinden sonra 3 kişi ve altına düşen seanslar kapatılacaktır.)

SPOR MERKEZİ (ODTÜKENT)

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

CUMARTESİ

PAZAR

12.15-13.15

OYTUN B.

12.15-13.15

AYDAN E.

12.15-13.15

PINAR G.

12.15-13.15

AYDAN E.

12.15-13.15

SEMA K.

 

 

 

16.15-17.15

TUĞBA Ö.

 

16.15-17.15

TUĞBA Ö.

 

 

 

 17.30-18.30

PINAR G.

18.10-19.10

BAHAR D.

17.30-18.30

OYTUN B.

18.10-19.10

BAHAR D.

 

 

 

BÜYÜK SPOR SALONU – AYNALI SALON (ÇARŞI YANI)

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

CUMARTESİ

PAZAR

 

15.00-16.00

PINAR G.

 

15.00-16.00

BAHAR D.

 

 

16.35-17.35

AYDAN E.

 

16.35-17.35

AYDAN E.

 

 

 

 

17.40-18.40

SEMA K.

 

 

 

 

 

 

BARAKA SPOR SALONU – MİNDERLİ SALON

 

15.20-16.20

CEREN B.

 

 

15.20-16.20

CEREN B.

17.00-17.50

GÖKÇE C.

17.00-17.50

GÖKÇE C.