SPOR MÜDÜRLÜĞÜ


SİS-PILATES-YOGA PROGRAMLARI (2018-2019 GÜZ DÖNEMİ)

Değerli Mensuplarımız,


2018-2019 Güz Dönemi SİS, Pilates ve Yoga programlarımız aşağıdaki gibidir. Programlarımız 22 Ekim 2018 - 20 Ocak 2019 tarihleri arasında devam edecektir. 6 Ocak 2019 tarihinden itibaren 3 kişi ve altna düşen seanslarımız kapatılarak programlarımız 20 Ocak 2019 tarinde sonlanacaktır.



PILATES PROGRAMI – 22 EKİM 2018 – 20 OCAK 2019

(6 OCAK 2019 tarihinden sonra 3 kişi ve altına düşen seanslarda azaltmaya gidilecektir.)

BARAKA SPOR SALONU – (MİNDERLİ SALON)

SAATLER

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

CUMARTESİ

PAZAR

11.00-11.50

ERCAN A.

DİLEK Y.

DİLEK Y.

 

ERCAN A.

 

 

12.30-13.20

DİLEK O.

ZEYNEP R.

DİLEK Y.

ZEYNEP R.

YAĞMUR T.

 

 

14.00-14.50

DİLEK O.

DİLEK Y.

 

 

 

 

 

14.30-15.20

 

 

ERCAN A.

 

DİLEK O.

 

 

15.30-16.20

ERCAN A.

 

 

DİLEK O.

 

 

 

16.30-17.20

ERCAN A.

ERCAN A.

DİLEK O.

DİLEK O.

DİLEK O.

 

 

BÜYÜK SPOR SALONU – AYNALI SALON (ÇARŞI YANI)

09.00-09.50

 

 

 

 

 

YAĞMUR T.

DİLEK O. Aero-Pilates

10.00-10.50

 

 

 

 

 

 

DİLEK O. Aero-Pilates

11.00-11.50

 

 

 

 

 

ZEYNEP A.

ALİ E.

12.00-12.50

 

 

 

 

 

 

ALİ E.

 

YOGA PROGRAMI -- 22 EKİM 2018 – 20 OCAK 2019

(6 OCAK 2019 tarihinden sonra 3 kişi ve altına düşen seanslarda azaltmaya gidilecektir.)

SPOR MERKEZİ (ODTÜKENT)

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

CUMARTESİ

PAZAR

12.15-13.15

Başl-Orta

SUNA K.

12.15-13.15

Başl-Orta

AYDAN E.

12.15-13.15

Başl-Orta

SUNA K.

12.15-13.15

Başl-Orta

AYDAN E.

 

 

 

 

17.00-18.00

Başl-Orta

BAHAR D.

 

 

17.00-18.00

Başl-Orta

TUĞBA Ö.

 

 

 17.30-18.30

Başl-Orta

PINAR G.

18.10-19.10

Başl.-Orta

BAHAR D.

17.30-18.30

Başl-Orta

PINAR G.

18.10-19.10

Başl.-Orta

BAHAR D.

 

 

 

BÜYÜK SPOR SALONU – AYNALI SALON (ÇARŞI YANI)

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

CUMARTESİ

PAZAR

15.10-16.10

Başl-Orta

ALİ G.

 

15.10-16.10

Başl-Orta

PINAR G.

 

15.10-16.10

Başl-Orta

BAHAR D.

 

 

16.40-17.40

Başl-Orta

AYDAN E.

 

16.40-17.40

Başl-Orta

AYDAN E.

 

 

 

 

BARAKA SPOR SALONU – MİNDERLİ SALON

 

15.20-16.20

Başl-Orta

CEREN B.

 

 

15.20-16.20 Başl-Orta

CEREN B.

17.00-17.50

Vinyasa Yoga

GÖKÇE C.

17.00-17.50

Vinyasa Yoga

GÖKÇE C.

 

 

SİS PROGRAMI -- 22 EKİM 2018 – 20 OCAK 2019

(6 OCAK 2019 tarihinden sonra 3 kişi ve altına düşen seanslarda azaltmaya gidilecektir.)

BÜYÜK SPOR SALONU – AYNALI SALON (ÇARŞI YANI)

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

CUMARTESİ

12.30-13.20

FREE-STYLE COMBAT

ERCAN A.

12.30-13.20

FIZYOGYM

NİSA Ö.

12.30-13.20

TEMPO

ERCAN A.

12.30-13.20

FIZYOGYM

ÖZLEM C.

12.30-13.20

FREE-STYLE COMBAT

MÜGE B.

10.00-10.50 STRONG BY ZUMBA

ZEYNEP A.

17.50-18.40

FREE-STYLE COMBAT

AHMET F. Ç.

17.50-18.40

ZUMBA

GİZEM S.

17.50-18.40

ZUMBA

GİZEM S.

17.50-18.40

FREE-STYLE COMBAT

AHMET F. Ç.

17.50-18.40

STEP

DİLEK O.

12.00-12.50 ZUMBA

ASUDE Ç.

SPOR MERKEZİ (ODTÜKENT)

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

 

 

 

 

16.40-17.30

ZUMBA

MERVE G.

12.30-13.20

ZUMBA

ASUDE Ç.

 

19.10-20.10 ZUMBA

YEŞİM A.

19.20-20.10 ZUMBA

ÜLKÜ B.

19.10-21.10 ZUMBA

YEŞİM A.

19.20-20.10 ZUMBA

ÜLKÜ B.

19.10-20.10

STR by ZUMBA

YEŞİM A.